Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Montáž vanové zástěny LV3 do výklenku o šíři 167 cm

10.03.2014 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Chtěl bych se zeptat na toto. Mám vanu umístněnou mezi dvěma stěnami. Šíře tohoto prostoru je asi 167 cm, chtěl bych se zeptat jestli by šla do tohoto prostoru namontovat zástěna LV3 170cm. Vana je umistněna v U výklenku , na bocích vany jsou již stěny a tento jakoby tedy otvor-prostor je oněch 167cm.
Jiří Novák

Instalační rozměry vanové zástěny LV3 jsou právě 167 - 173cm , podmínku však je, že otvor do kterého budete zástěnu instalovat, nesmí být menší v žádné úrovni. To znamená, je potřeba změřit těsně nad vanou, ve výšce cca 70 cm nad vanou a cca 135 cm nad vanou, kde bude zástěna končit.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*