Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

náhrada vaničky čtvrtkruhové smaltované 900×900

18.08.2014 Dotaz na produkt : Smaltovaná sprchová čtvrtkruhová vanička z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den,mám sprchvý kout Bilbao a potřebuji vyměnit vaničku za smaltovanou z Vaší nabídky,proto se ptám zda je to možné ohledně usazení ke stávajicímu rámu,který nese dveře a boční skla.
radová blanka

Vážený zákazníku, nejdříve by jste měli vzít v potaz výšku samotné zástěny BILBAO/BUFFALO 168cm , u BILBAO/BUFFALO NEO 165cm. Tyto zástěny se kombinují s vaničkou polohlubokou - výška cca 29cm. Smaltovaná vanička je pouze 14cm vysoká, navíc nebude sedět rádius jelikož kout je s rádiusem 550 a smalt. vanička má rádius 500.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*