Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

nákup sprchového koutu

20.11.2014
Dobrý den, potřebuji sprchový kout pro rodiče 80 let věku. Rozměr koutu má být asi 110x80. Potřebuji něco, aby se to dalo snadno otvírat a vanička byla nízká s nosností cca 140kg. Nejlépe z jedné strany čtvrtkruh. Nikde nemůžu najít jak je velký vstup -- tedy jak se dají odsunout dveře. Otec je dost silný kolem 130 kg a už je dost neohrabaný.
Nováková Hana

Vážený zákazníku, zde je jediný asymetrický čtvrtkruh, který vyrábíme  http://www.roltechnik.cz/gr2-asymmetric k tomuto koutu lze použít vaničku    http://www.roltechnik.cz/flat-asymmetric , rozměr je 120x80. Dveře jsou otevírací směrem ven, šíře vstupu je cca 90cm.

Z našeho outletu Vám můžeme nabídnout https://outlet.roltechnik.cz/posuvne-sprchove-dvere-md2mb-v-kombinaci-s-pevnou-stenou_kopie-971  s posuvnými dveřmi. Šíře vstupu je 49-64cm dle velikosti koutu. Vaničku doporučujeme https://outlet.roltechnik.cz/obdelnikova-sprchova-vanicka-icast-rectan-z-liteho-mramoru .

Nebo https://outlet.roltechnik.cz/posuvne-sprchove-dvere-v-kombinaci-SMD2-s-pevnou-stenou-SMB   Šíře vstupu je 41-57 cm dle velikosti koutu.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*