Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Nosnost.

Četla jsem sice zveřejněnou odpověď na zatížení vaničky...přesto bych chtěla vědět do jaké konkrétní hmotnosti člověka se doporučuje spchový kout Pluto včetně vaničky.Ptám se přímo konkrétně pro člověka vážícího 110kg.Nerada bych zakoupila výrobek,který by se okamžitě poškodil kvůli zatížení.
Míšková

Vážený zákazníku, u této i ostatních vaniček, doporučujeme co nejvíce plošně podložit stavebním materiálem (tvárnice + větší množství stavebního lepidla) tak, aby volný prostor pod vaničkou byl co nejvíce vyplněn. Nedoporučujeme vyplnění stavební pěnou, která časem ztrácí na hutnosti a tím nezajistí potřebné zpevnění.

Doporučený postup, je sice pracnější, ale měl by zajistit dlouhou životnost, bez ohledu na váhu člověka, který bude výrobek používat.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*