Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Nosnost.

Četla jsem sice zveřejněnou odpověď na zatížení vaničky...přesto bych chtěla vědět do jaké konkrétní hmotnosti člověka se doporučuje spchový kout Pluto včetně vaničky.Ptám se přímo konkrétně pro člověka vážícího 110kg.Nerada bych zakoupila výrobek,který by se okamžitě poškodil kvůli zatížení.
Míšková

Vážený zákazníku, u této i ostatních vaniček, doporučujeme co nejvíce plošně podložit stavebním materiálem (tvárnice + větší množství stavebního lepidla) tak, aby volný prostor pod vaničkou byl co nejvíce vyplněn. Nedoporučujeme vyplnění stavební pěnou, která časem ztrácí na hutnosti a tím nezajistí potřebné zpevnění.

Doporučený postup, je sice pracnější, ale měl by zajistit dlouhou životnost, bez ohledu na váhu člověka, který bude výrobek používat.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*