Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Nosnost

Dobrý den, Jaká je, prosím, nosnost této vaničky (případně vaničky aloha M, kterou máte na trhu), respektive nožiček. Lze nainstalovat i více nožiček (např. 9) místo pěti?
Pavel Janeček

Vážený zákazníku, všechny samonosné konstrukce (výrobky) jsou do max. 120kg . Vaničku doporučujeme zabudovat vmáčknutím do stěrky nebo položením na podlahu s tím, že sifon bude zapuštěn pod úroveň podlahy. 

V případě použití na nožky se nožičky se šroubují do závitů ve vaničce. Nastavitelnost těchto nožek je 90-100mm
. Pouzdra se závity jsou již z výroby, dodatečně do vaničky vrtat nedoporučujeme, jelikož může dojít k poškození.  
 V případě, že počítáte s větším zatížením vaničky, doporučujeme
 podložit vaničku tvárnicemi , co nejvíce plošně s vložením do stavebního lepidla.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*