Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Nosnost akrylátových vaniček vs. litého mramoru

15.07.2015 Dotaz na produkt : Sprchový masážní box MONTANA z kategorie : Hydromasážní systémy
Dobrý den, četl jsem ve Vašich otázkách a odpovědích již podruhé informaci v duchu \"nosnost samonosných akrylátových vaniček je specifikována na 1cm2 / 0,1kg\" Změřil jsem si cca plochu mých nohou a vychází mi 2x10x25 cm, tj. 500cm2, což odpovídá ... aha, ono to odpovídá ne 50 kg, ale 500kg. Takže v pořádku. Možná to ostatním v pohodě dochází, ale pro mě by byla srozumitelnější informace, že nosnost vaničky je 10 kg na 1cm2, maximálně však ... kg na celou vaničku.
Jan Mazánek

Vážený zákazníku,

bohužel nevím, jakou informaci po nás požadujete, chcete vědět nosnost vaniček z litého mramoru ? u těchto vaniček nesmí zatížení na 1 cm 2 přesáhnout těch 0,1 kg, tj pokud budete ve vaničce stát na celé ploše nohou a vanička bude správně usazená, není možné, že praskne. 


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*