Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jaký materiál využívá obdélníková sprchová vanička COLA

03.10.2013 Dotaz na produkt : Obdelníková sprchová vanička COLA z kategorie : Sprchové vaničky
Chtěla bych se zeptat, z jakého je materiálu, je-li samonosná, nebo jestli má nějaký rám či nosníky, které by ji zpevnily, je-li nutno obezdít, nebo jestli je možno zakoupit u vás i stěny????
Padrtová Emilie

Vanička COLA je z akrylátu, nejedná se o samonosnou vaničku jenutné ji obezdím a při usazování podložit, podrobnosti najdete v montážním návodu. K této vaničce se panel nevyrábí.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*