Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

oprava prasklé sprchové vaničky

05.08.2016
Můžete mi prosím poradit jak lze opravit sprchovou vaničku z litého mramoru -Tahiti-M? Uvnitř vaničky se vytvořila asi 12 cm dlouhá trhlina a to od jejího okraje směrem do středu. Existuje nějaký způsob jak trhlinu zacelit a zabránit jejímu dalšímu možnému postupování?
Otakar Horyna

Vážený zákazníku, je nám líto , ale opravy vaniček nedoporučujeme. Na trhu lze sice sehnat opravné sady  https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=opravn%C3%A1%20sada%20na%20lit%C3%BD%20mramor  výsledky však nemáme ověřené.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*