Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Podezdění vaničky

22.03.2016 Dotaz na produkt : Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den,pokud budu podezdívat vaničku tak nejsou potřeba např. žádné dodatečné nožičky nebo jiná varianta vaničky , je pouze jeden typ a ted je možné i podezdít,ano?
Marcel Zedníček

Vážený zákazníku, jsou různé typy vaniček, vanička iLOW SQUARE lze zabudovat vmáčknutím do stěrky nebo položením na podlahu s tím, že sifon bude zapuštěn pod úroveň podlahy. Nebo lze podezdít tak vysoko jak je třeba . Zde je montážní návod https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_146.pdf .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*