Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Poloměr vaničky k HGR2/Rauch

02.04.2015 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2/Rauch z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, chceme kout použít na již zazděnou vaničku, ale při výpočtu poloměru dle Vašeho návodu na určení rádiusu nám vyšlo číslo Z=910 a X=790 (předpokládám 10 mm zazděných), tedy R 500. Je možné tento kout použít?
Vlastimil Boško

Vážený zákazníku,

dobrý den,  tuto zástěnu je možné použít i na vaničku o poloměru 500, ovšem kolejnice - tedy vodící profily- této zástěny nebudou lícovat s hranou vaničky.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*