Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

použití vaničky pro kout Ravak

21.06.2015 Dotaz na produkt : Smaltovaná sprchová čtvrtkruhová vanička z kategorie : Sprchové vaničky
Prosím o sdělení,zda je možné použít Vaši plechovou vaničku do sprchového koutu Ravak 90x90.Momntálně tam mám plastovou,která praskla.
Karel Pěnkava

Vážený zákazníku, smaltovaná vanička má rádius 500mm  https://outlet.roltechnik.cz/smaltovana-sprchova-ctvrtkruhova-vanicka . Proměřte stávající vaničku dle návodu k určení rádiusu  https://outlet.roltechnik.cz/navod-k-urceni-radiusu-vanicky .  
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*