Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

použití vaničky pro kout Ravak

21.06.2015 Dotaz na produkt : Smaltovaná sprchová čtvrtkruhová vanička z kategorie : Sprchové vaničky
Prosím o sdělení,zda je možné použít Vaši plechovou vaničku do sprchového koutu Ravak 90x90.Momntálně tam mám plastovou,která praskla.
Karel Pěnkava

Vážený zákazníku, smaltovaná vanička má rádius 500mm  https://outlet.roltechnik.cz/smaltovana-sprchova-ctvrtkruhova-vanicka . Proměřte stávající vaničku dle návodu k určení rádiusu  https://outlet.roltechnik.cz/navod-k-urceni-radiusu-vanicky .  
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*