Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

prasklá sprchová vanička

21.09.2015
Praskla nám sprchová vanička typu M8624 a chtěli bychom vědět, zda jde nějakým způsobem zalepit popřípadě bychom rádi koupili novou toho samého typu, aby šla použít stávající zástěna s posuvnými dveřmi. Bylo by možné ji u vás objednat?
Blanka Gruberová

Vážený zákazníku, jde o polohlubokou vaničku , dnes již tuto vaničku vyrábíme jako monoblok (jeden kus včetně panelu), objednat ji můžete zde https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  .

Pokud by jste chtěli zkusit vaničku opravit, na trhu existuje přípravek na opravu akrylátových van a vaniček (výsledek nezaručen)  http://www.zbozi.cz/#!/hledani/?q=opravna%20sada%20vanafix#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_content=items-ABtest-B&utm_term=opravn%C3%A1%20sada%20vanafix .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*