Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

praskliny ve vaničce

20.11.2015
Dobrý den, stáří sprchového koutu - 15 let, Sonya zakoupeno v OBI, již se nevyrábí. Praskliny při nášlapu. Jak je možné opravit ? Nový majitel domu na mě požaduje zaplatit nový sprchový kout, lze použít přípravek na lepení neb se musí vyměnit v tomto sprch.koutu pouze vanička ? Mohu poslat foto.
Benešová Alena

Vážený zákazníku, je nám líto žádné prostředky na opravu vaničky nemáme v nabídce. Můžete zusit opravné sady dostupné na webu http://www.zbozi.cz/#!/hledani/?q=opravn%C3%A1%20sada%20na%20akryl%C3%A1tov%C3%A9%20vany .

Pro výměnu vaničky je třeba určit rádius https://outlet.roltechnik.cz/navod-k-urceni-radiusu-vanicky 

Pokud chcete zaslat foto , zde je e-mail isanita@roltechnik.cz


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*