Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Prosím o radu

01.11.2016 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout CORC z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, máme od vaší firmy sprchový kout PXR2 90 x90 cm. Bohužel se nám rozbilo sklo na posuvných dveří a proto potřebujeme koupit nový sprchový kout. Koukala jsem na Sprchový kout CORC - je prosím vhodný na stávající litou vaničku, kterou jsme tenkrát cca před 6 lety kupovali v setu se zmiňovaným sprchovým koutem a zda odpovídá i montážním otvorům, které již máme vyvrtané v obložení koupelny po stávajícím koutu. Zaujal nás právě tento kout CORC díky otevíratelným dveřím. Měli bychom zájem i o odbornou montáž, která je dle vašich stránek k tomuto koutu za 1 kč. Pak by nám asi vyhovoval jedině kout ER 2 90x90 ale ten asi nemáte skladem.
Martina Broukalová

Vážený zákazníku, sp. kout PXR2 měl rádius R550mm , sp. kout CORC má stejný rádius R550mm takže by neměl být problém . Otvory které již máte navrtané nebudou s největší pravděpodobností shodné s žádným jiným koutem. Nicméně je pravděpodobně zakryje stěnový profil nového koutu. Ano lze objednat s montáží za 1kč.

Sp. kout ER2 lze rovněž použít , vyroben by měl být koncem listopadu.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*