Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

ROLTECHNIK Hydromasážní box GENT BLACK / 1700 x 900

04.02.2015
Dobrý den, vloni v létě jsme si pořídil ROLTECHNIK Hydromasážní box GENT BLACK / 1700 x 900, už od začátku mám problém s těsností spoje napouštění vany, dnes jsme tento díl demontoval a je vidět, že je zdeformovaná plastová černá trubka se závitem. To už je jediné místo kudy by to mohlo téci. Jde tato součástka napouštění vany u Vás zakoupit nová?
Vladek Vácha

Vážený zákazníku, náhradní díly na tento box lze objednat zde  http://www.roltechnik-shop.cz/8524-masazni-a-parni-boxy/43800-masazni-box-gent-black/  . Součástka , kterou zmiňujete -  napouštěcí přepad k vaně Antverpy  , tam ale není . Tuto součástku můžete objednat o nejbližšího prodejce ve Vašem okolí pod číslem dílu ND01-2542 - cena 230,-kč bez DPH . Nebo od nás na objednavky@roltechnik.cz  , zasíláme PPL službou na dobírku (přepravné 120,-kč vč DPH).
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*