Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Rozdíl mezi sprchovým koutem Denver a Monaco

30.03.2014 Dotaz na produkt : Smaltovaná sprchová čtvrtkruhová vanička z kategorie : Sprchové vaničky
Mám dotaz,jaký je rozdíl mezi sprch. koutem denver a monaco a ještě jaká vanička 900x900 určená na podezdívku k těmto sprch. koutum.
Jan Polívka

Výrazný rozdíl není, konstrukčně jsou stejné. Pod názvem Monaco je uváděn na trh v setu se samonosnou vaničkou Dream-P, jako Denver pak pouze sprchová zástěna bez vaničky.
Z našeho výprodeje je obdoba v čirém skle HIT https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-hit-s-jednokridlymi-otviracimi-dvermi .

Smaltovanou vaničku bychom nedoporučili, jelikož má rádius R500 a sp.kouty R550. Podezdít můžete i vaničky iLOW ROUND nebo iCAST ROUND tak vysoko jak potřebujete. Pokud by jste chtěl vaničku hlubší zde je odkaz na HAWAII http://www.roltechnik.cz/cz/vanicky/roltechnik/hawaii-81.html výška 160mm.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*