Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

rozměr vaničky

13.10.2014 Dotaz na produkt : Čtvercová samonosná sprchová vanička MACAO-P z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, chci si objednat ČTVERCOVOU SAMONOSNOU SORCHOVOU VANIČKU MACAO-P , ale v objednávkovém formuláři je rozměr 80 cm . Mě se NEDAŘÍ tam napsat náš rozměr......90 cm.Můžete mi na můj mail poslat vaše telefonní číslo, abych toto objednala telefonicky ?
Miroslava Leitgebová

Vážený zákazníku, jde o doprodejový výrobek , který je již jen v rozměru 80x80 cm, proto nelze objednat Vámi požadovaný rozměr.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*