Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

rozměry

21.01.2016 Dotaz na produkt : Sprcha do koupelny ONTARIO z kategorie : Příslušenství ke sprchovým koutům
Dobrý den, měl bych dotaz k rozměrům sprchové soupravy s baterii ROLTECHNIK ONTARIO 4000320. Mám sprchový kout v podkroví se šikmým stropem a nevím jestli se mi tam sprchová souprava vleze. Z montážního návodu jsem rozměry nevyčetl. Potřeboval bych vědět jaká je vzdálenost od osy napojení na přívod vody po začátek oblouku. Jak je vzdálená trubka od \"stěny\" po namontování? Jaká je celková výška od osy napojení na přívod vody po nejvyšší bod. jak je daleko nejvyšší bod sprchy od svislé stěny? Dala by se případně trubka pro sprchovou hlavicí zkrátit (snížit)?
Petr Linhart

Vážený zákazníku, vzdálenost od středu baterie k horní části hlavové sprchy je 110cm, je počítáno s tím že baterie (přívod vody) bude ve výšce 95-110cm od země.  Řezat tyč nedoporučujeme (chromovaný materiál) , navíc na takto upravený výrobek by se nevztahovala záruka.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*