Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

rozšíření pevné bočnice

Dobrý den, zakoupili jsme obdélníkový sprchový kout MD01 MB (100 80).Bočnice - 80 je v hotové koupelně krátká a kdybyhom koupili šíři pevné stěny 90,tak je zase moc široká.Nemáte nějaký vhodný rozšiřovací profil,kterým bychom mohli docílit šíři 84cm bez bourání koupelny???
Alexandra Pružincová

Vážený zákazníku, je nám líto k tomuto produktu nejsou nastavovací profily. Řešením by mohlo být vyrobení atypické boční stěny . Poptávku můžete zaslat na isanita@roltechnik.cz .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*