Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sifon montážní prvky

Dobrý den, chci se zeptat, zda je v balení sady sprhový kout BUFFALO polo-hl. vanička SEMIDEEP NEO dodáván také materiál pro připevnění (úchytky na zeď -) a odpadový sifon - viz obrázky v montážním návodu, nebo je nutné ještě k instalaci nějaké prvky samostatně dokoupit? Předpokládám, že tato vanička nemá nožičky a že se jako samonosná upevňuje do obloženého prostoru pouze pomocí silikonu?
Pavel

Vážený zákazníku, 4 ks  příchytek je součástí balení vaničky, součástí je též sifon. SEMIDEEP NEO je samonosný monoblok včetně čelního panelu. Instaluje se pomocí silikonu na již hotovou podlahu, nebo lze též instalovat do stavebního lepidla (pokud není podlaha obložená , tak aby došlo k vyrovnání drobných nerovností podlahy). Silikon není součástí balení. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*