Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprch. vanička

31.07.2015 Dotaz na produkt : Samonosná sprchová vanička PRK-P z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na sprchovou vaničku. V současné době máme takový typ PRK-P (dle fota), ale praskla a já bych chtěla koupit novou. Představovala jsem si už tu litou, ale odpad je v jiném bodě než potřebuji. Dále mám na vaničce dveře, které jsou posunovací do jedné poloviny vaničky a v nejširším bodě od pravého úhlu (rádius) mají 90cm. Můžete mi prosím poradit co bych mohla mít za sprchovou vaničku za přijatelnou cenu?
Marcela Vávrová

Vážený zákazníku, v tomto případě bychom potřebovali foto Vašeho sp. koutu a vaničky . Vanička PRK-P je zcela odlišná od klasických čtvrtkruhů jelikož je celorádiusová (celá zaoblená) viz , technický nákres ve fotogalerii https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-prkp . Fotky můžete zaslat na isanit@roltechnik.cz .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*