Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprch.kout

Dobry den.Mel bych zajem o sprchovy kout slozeny jen ze dou sten.Jedna pevna a jedna otvirava. Umisteny do rohu a usazeny na cistou dlazbu.Mate neco takoveho v nabidce?
Marek

Vážený zákazníku, dveře MDO1 v kombinaci s pevnou stěnou MB  lze instalovat přímo na podlahu  https://outlet.roltechnik.cz/jednokridle-sprchove-dvere-mdo1mb-v-kombinaci-s-pevnou-stenou  výška je 200cm, sám si zakliknete požadovaný rozměr.

Dalším možným modelem je DCO1 + DB  https://outlet.roltechnik.cz/jednokridle-sprchove-dvere-vkombinaci-spevnou-stenou-dco1db .

V případě, že potřebujete větší sp. kout je v nabídce MD2 + MB https://outlet.roltechnik.cz/posuvne-sprchove-dvere-md2mb-v-kombinaci-s-pevnou-stenou_kopie-971 .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*