Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprch.kout

Dobrý den, pokud fungujete i pro Brno, ráda bych věděla, kolik by stálo dodání a montáž /výměna starého/ čtvrtkruh. sprchového koutu včetně vaničky.
Fischerová

Vážený zákazníku, montáž nezahrnuje demontáž starého sp. koutu, jelikož nelze předem určit, zda nebude potřeba nejaký stavební zásah. To samé se týká vaničky PRK-P , kterou doporučujeme podložit stavebním materiálem z důvodu delší životnosti výrobku. Naši servisní technici neprovádějí stavební úpravy a stavebním materiálem nedisponují. Montáž samotné zástěny je možná dle ceníku servisních prací  - rámový sp. kout 1190,-kč  https://outlet.roltechnik.cz/sazebnik-servisnich-praci . Do 30.6.2015. 50% sleva. Plus cestovní náklady na technika. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*