Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprch.kout ELVAS

Líbí se mi Váš sprchový kout ELVAS 90x90, budu ho instalovat v sklepní prádelně kde je výška 195 cm a ještě na levé straně je nutno se vyhnout potrubí tak jen 190cm. Lze sklo žezat, sklenářem a zabrousit , nebo jste to schopni zkrátit na výšku vchodových dveří na objednávku? Co by to stálo?
Jiří Ansorge

Vážený zákazníku, bohužel kalené sklo nelze následně řezat, vrtat ani jinak upravovat. Všechny tyto úkony se provádí před kalením. Každý dodatečný zákrok způsobí destrukci skla.

Vzhedem k Vámi uvedené výšce pro Vás ELVAS vhodný není. Pokud je použitelná výška pro instalaci max. 190cm , musíte hledat výrobek s touto max. výškou  např.  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-hgr2  bez použití vaničky. nebo https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-smr2-s-dvoudilnymi-posuvnymi-dvermi  s mělkou vaničkou https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round sifon musí být zapuštěný pod úroveň podlahy.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*