Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchová vanička

29.04.2015 Dotaz na produkt : Sprchová vanička ROUND BLACK z litého mramoru z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, sháním černou sprchovou vaničku (ne plastovou). Na vašich stránkách jsem našla Round Black rozměr metr na metr. Ta by se mi do koupelny asi nevešla. Dělá se i v rozměru 90x90, případně nějaká jiná čtvrtkruhová vanička v tomto rozměru? Případně mi k tomu můžete doporučit i dveře, ne úplně průhledné sklo.
Jarka Krátká

Vážený zákazníku, je nám líto , ale vaničku z černého litého mramoru máme již jen v rozměru 1000x1000mm. V rozměru 900x900 je již vyprodána a do budoucna  neplánujeme další výrobu v této barvě.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*