Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchová vanička

03.08.2015 Dotaz na produkt : Sprchová vanička iCAST ROUND z litého mramoru z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, mám od vás zakoupenou vaničku ke srpchovému koutu: Sprchová vanička iCAST ROUND z litého mramoru (Rozměr: 90 cm) 8000220 Potřebovala bych na to ten plastový kryt okolo. Máte ho v nabídce prosím nebo mi můžete nějak poradit kde koupit, aby to pasovalo??
Veronika tobiášková

Vážený zákazníku, k této vaničce lze použít čelní panel k TAHITI -M  http://www.roltechnik.cz/tahiti-m . Můžete objednat u některého z našich prodejců  www.roltechnik.cz/prodejci . Nebo pošlete objednávku na isanita@roltechnik.cz  , zašleme PPL službou , přepravné cca 120,-kč vč DPH.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*