Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchová vanička

03.11.2015 Dotaz na produkt : Samonosná sprchová vanička HAWAII S z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, chtěli bychom na chalupu koupit sprchový kout. A protože musíme hodně zvažovat finanční možnosti, rádi bychom věci koupili prostřednictvím Vašeho obchodu. Koupelna na chalupě je již hotova z minulé doby a bohužel není podlaha rovná, ale je spádovaná směrem ke středu koupelny. Do koupelny bychom nechtěli stavebně zasahovat, až na tu spádovanou podlahu je v docela pěkném stavu. Při proměřování stávajícího stavu jsem naměřil rozdíl výšky podlahy v rohu a na koci sprchového koutu (v oblouku směrem so středu koupelny) asi 1 cm. Prosím o doporučení vhodného typu vaničky, která by byla stavitelná na nožičkách a zároveň by měla oddělávací přední panel, abychom nemuseli vaničku obezdívat. Protože je to na chalupu, upřednostnili bychom návrh z nižší cenové hladiny. Zamlouvala by se nám značka Roltechnik.
J. Koch

Vážený zákazníku, je nám líto , ale podlaha musí být pod sp. koutem vždy rovná , pokud chcete ekonomické řešení, lze  objednat sp. kout AVILLES , který je včetně vaničky , která je samonosná na nožičkách , čelní panel však odnímatený není.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*