Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchová vanička

23.08.2014 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout GLASS NEO z kategorie : Sprchové kouty
Prosím o informaci, jaká sprchová vanička výšky min. 20 cm by byla vhodná ke sprchovému koutu Glass Neo.
Ivetta Schwarzová

Vážený zákazníku, pokud Vám to prostor (výška místnosti ) dovolí, můžete použít jakoukoli vaničku s rádiusem 550 , tedy třeba i vaničku SEMIDEEP NEO  https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  , která je 29cm vysoká , po instalaci bude celková výška  214cm .

Pokud Vám, ale jde o to, že máte odpad vody vyveden příliš vysoko, doporučili bychom vaničku iLOW ROUND  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round nebo iCAST ROUND   https://outlet.roltechnik.cz/sprchova-vanicka-icast-round-z-liteho-mramoru  .

Tyto vaničky můžete podezdít tak vysoko, s ohledem na odpad, jak budete potřebovat, obezdívka + obklad se pak provádí obdobně jako např. u vany .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*