Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchová vanička čtvercová PERSEUS 80 LA - RAVAK

08.06.2014 Dotaz na produkt : Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, potřebujeme tuto vaničku bez nožiček a předního panelu. Pokud objednáme, tak jak ji nabízíte na netu, bude to tak v pořádku? Jde nám o rozměr 80x80. Děkuji předem za odpověď.
Ivona

Vážený zákazníku, je nám líto PERSEUS 80 LA - RAVAK není naším výrobkem. Z našeho outletu můžete objednat akrylátovou vaničku iLOW SQUARE 80x80 - výška vaničky je 5cm. https://outlet.roltechnik.cz/ctvercova-akrylatova-sprchova-vanicka-ilow-square .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*