Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchová vanička dveře

29.07.2015 Dotaz na produkt : Sprchová vanička litý mramor iCAST RECTAN z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, sháním sprchovou vaničku s dveřmi do niky o rozměru 104 cm x Y (Y = max do 110 cm, ale může být i menší čtvercová/obdélníková). Nevím ale, zda set o standardních rozměrech 100 cm se nechá použít, jelikož po stranách vzniknou 2 cm spáry. Nechají se tyto spáry zakrýt nějakými lištami, nebo je nutné provedení na míru. V případě že se to nechá zakrýt, jakou byste mi doporučili (preferuji s nízkým okrajem) s možností instalací dveří (u dveří stejný problém, aby je bylo možno nainstalovat do rozměru 104 cm)?
Martin

Vážený zákazníku, bohužel v tomto rozměru nemáme žádný výrobek, dveře by mohly být vyrobeny v atypu - výroba cca 6 týdnů. Vaničky mají pouze stand. rozměr 1000x1000mm , žádné krycí lišty nemáme, tento problém se většinou řeší doplněním obkladem. Nebo lze podlahu vyspádovat a opatřit dlažbou.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*