Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Doporučení: sprchová vanička pro ECR2

02.04.2014
Prosím o radu zda bych mohl použít pro ECR2 Sprchový kout čtvrtkruhový s dvoudílnými posuvnými dveřmi: čtvrtkruhovou akrylátovou vaničku iLOW ROUND 90cm, popřípadě samonosnou sprchovou vaničku iROUND 90cm, popřípadě co byste doporučil. Jde mi o to, že zmíněný sprchový kout již mám a potřebuji k němu sprchovou vaničku za rozumnou cenu.
Jan Hraba

Důležité je zda-li máte ECR2 s rádiusem R550 nebo R500. V první variantě můžete použít i iROUND i iLOW ROUND podle stavebních možností.

Na rádius R500 můžete použít plechovou vaničku https://outlet.roltechnik.cz/smaltovana-sprchova-ctvrtkruhova-vanicka .

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*