Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchová zástěna k vaničce

08.02.2015
Máte sprchovou zástěnu ke - Polohluboká samonosná sprchová vanička SEMIDEEP NEO Jsou nějaké možnosti?
Roman Novotný

Vážený zákazníku, v naší nabídce máme zástěny již v setu s touto vaničkou https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-madison-semideep-neo nebo   https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-buffalo-semideep-neo  - výška těchto zástěn je 168 cm . 

Nebo  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-portland-s-hlubokou-vanickou-viki-lux  - výška pouze zástěny 150 cm.

Pokud máte zájem o samotnou zástěnu bez vaničky , pošlete prosím objednávku na isanita@roltechnik.cz . Cena bude cca 1/2 ze setu.

K vaničce SEMIDEEP NEO lze použít též ostatní zástěny s rádiusem 550 mm z naší nabídky , záleží jakou máte maximální instalační výšku setu .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*