Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové dveře posuvné

16.10.2015
Dobrý den, mám sprchový kout 125 cm (po obložení) a chtěla bych posuvné dveře 120 cm široké. Všechny mají toleranci max.122 cm. jak se dá doplnit zbývající prostor? Existuje např. nějaký nerez (nebo podobně) nástavec?
Jarmila Růžičková

Vážený zákazníku, bohužel na posuvné dveře z našeho outletu nemáme nastavovací profily . Máme je k modelu CD4 http://www.roltechnik.cz/cd4 - zde by jste musela použít 4 kusy - jeden kus stojí cca 500,-kč  Dále by bylo možné použít model LLD2   http://www.roltechnik.cz/lld2   + rovněž 4 kusy nastavovacích profilů. 

Velký instalační rozměr mají dveře AMD2 http://www.roltechnik.cz/amd2   , není nutné použít nastavovací profily , instal  rozměr je 1200-1300mm.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*