Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchový box braga

17.09.2015 Dotaz na produkt : Sprchový box BRAGA z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den. Mám chatu v lesích ,takže nepotřebuji luxus,ale zápasím tam s místem a tak mám laické dotazy.Rozměr 80x80 je vnitřní nebo vnější rozměr,kolik je přesně výška včetně vaničky ,kolik je potřeba místa pod vaničkou na připojení . Nebo prostě něco napište. Je to asi box včetně zadních stěn.Jsem prostě laik. Líbí se mi box i cena protože si myslím,že by to do chaty kam jezdíme sem tam mimo zimu by to stačilo.
Ladislav Hynek

Vážený zákazníku, rozměry jsou uvedeny vždy vnější. Výška sp. boxu BRAGA je celková včetně vaničky 205cm . Box je uzavřený v četně zadních stěn.  Pro lepší představu o boxu, zde je montážní návod .https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_288.pdf . Sifon je součástí boxu, vanička je na samonosné konstrukci. Podmínkou je rovná podlaha.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*