Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout

06.09.2014
Dobrý den, rodiče ve vyšším věku plánují výměnu vany za sprchový kout.Vybrali jsme si u Vás čtvrtkruhovou smaltovanou vaničku a prosím o doporučení sprchového koutu k této vaničce.Cena samozřejmě hraje roli.Ještě mám dotaz, co vše je ještě potřeba /sifon atd.../ a za jak dlouho zboží po doručení objednávky expedujete.
Stanislava Šimkovičová

Vážený zákazníku, bohužel k této vaničce nemáme v outletu kout se stejným rádiusem . Vanička má rádius 500. Sp. kouty zpravidla rádius 550.

V naší katalog . nabídce můžeme na zakázku vyrobit s rádiusem 500 model CR2 http://www.roltechnik.cz/cz/sprchove-kouty/roltechnik/cr2-50.html  nebo ECR2 http://www.roltechnik.cz/cz/sprchove-kouty/roltechnik/ecr2-47.html . Dodáváme pouze ve smontovaném stavu.
Nebo si vyberete jakýkoliv sp. kout z outletu s rádiusem 550 s tím, že nebude rádius přesně kopírovat (v místě oblouku by vanička přesahovala o cca 2-4 cm)
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*