Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchový kout

Dobrý den, máme zájem o tento sprchový kout v rozměru 900x900mm. Zajímá nás cena versus kvalita, dále ještě zda vanička má z přední strany ochranný plastový kryt nebo se musí obložit.
Petr Smrčka

Vážený zákazníku,

vanička SEMIDEEP NEO je monoblok, to znamená že je to jeden kus, včetně čelního panelu i podpůrných samonosných elementů, pro ilustraci se podívejte na montážní návod zde  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_141.pdf     Vanička je vyrobena z akrylátu, který je velmi odolný vůči poškrábání i běžným kosmetickým přípravkům. Součástí této vaničky je i sifon. Jde o výrobek, který je provojakosní, výztuž je zajištěna metodou GREENSIR, kdy je vnější laminace provedena speciálním zpevňujícím nástřikem s absencí karcinogenů. 

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*