Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchový kout

Dobrý den, chci si pořídit čtvercovou vaničku z litého mramoru 90x90 cm a k tomu spr. kout SMS2. Vanička bude na nožičkách-je k tomu dodáván nějaký lem?
Štěpánek

Vážený zákazníku, k této vaničce lze použít panel k MACAO-M  900x900 . Objednací číslo  8010066 . Výška krycího panelu je 10 cm . Cena 1298,- kč vč DPH . Vpřípadě, že budete zboží objednávat z našeho outletu. Uvedťe prosím objednací číslo panelu do poznámky v objednávce.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*