Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchový kout

15.05.2015 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, mám zájem o koupi Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2, prosím o radu jaké vaničky z vaší jsou k němu vhodné. Potřeboval bych nějakou vyšší, nebo případně takovou, která lze obezdít, kvůli odtoku vodu, protože sprchový kout bude v paneláku a odpad není stejně vysoký jak podlaha.
Michal Mesároš

Vážený zákazníku, lze použít různé typy vaniček, které mají rádius 550  
https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-iround , https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round , https://outlet.roltechnik.cz/sprchova-vanicka-icast-round-z-liteho-mramoru , lze použít i polohluboká vanička  https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  je však nutno počítat s celkovou výškou po instalaci 219cm.
Vzhledem k tomu, že v panelových bytech bývá odpad vyveden dosti vysoko do stoupaček doporučujeme vaničku plochou https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round  , která lze podezdít tak vysoko, jak s ohledem na výši odpadu potřebujete.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*