Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

sprchový kout Afrodita

19.07.2016 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout AFRODITA z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se čtvrtkruhový sprchový kout Afrodita (v akci za 2990,- Kč vyrábí také v rozměru 90x90 a pokud ano, jaká vanička by se k němu mohla použít.
Kub

Vážený zákazníku, v rozměru 900x900 máme v nabídce ER2 https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-er2  nebo  HGR2   https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-hgr2rauch  nebo  AUSTIN LUX https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-austin-lux-s-jednokridlymi-oteviracimi-dvermi   nebo PXR2N  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-pxr2n-lhgrape  .

Vanička lze k těmto koutům použít jakákoliv čtvrtkruhová s rádiusem R550   https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhove-sprchove-vanicky  .

Nebo můžete objednat některý z nabízených setů  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-tami-set-s-vanickou_kopie-617  nebo  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-bodva-set-s-vanickou  .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*