Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout k vaničce Hawaii

Dobrý den! Mám sprchovou vaničku Hawaii 90x90x15 čtvrtkruh a potřeboval bych poradit s výběrem sprchového koutu. Mám nainstalovaný roltechnik CR 4/900 R550 (dle dodacího listu) a chtěl bych ho vyměnit.
Radim Fořt

Vážený zákazníku, ve Vašem případě jde o klasickou čtvrtkrukovou vaničku s rádiusem 550 mm. Proto nelze použít PLUTO nebo CRK , jelikož mají zcela odlišný tvar - jde o celorádiusové sp. kouty s rádiusem 620 mm.

K  Vaší vaničce lze použít APOLLO, ELVAS , HGR2 , HIT ,  ESEN , GLASS NEO , TR1 , SMR2 , MR2 nebo DR2.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*