Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout PXRX2

01.02.2016 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout PXR2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, měl bych několik dotazů ohledně sprchového koutu PXR2. Zajímalo by mne: Kdo (popřípadě kde) sprchový kout vyrábí? Z jakého materiálu jsou vyrobeny pojezdy a madla (plast, nerez,....)? Je možné dokoupit náhradní pojezdy?
Lukáš Slavata

Vážený zákazníku, řada PXR2  - PROXIMA LINE je vyráběna v našem výrobním závodě v Červené Vodě. Pojezdy jsou ložiskové, částečně z kovu a částečně z plastu, madla jsou chromovaná. Pojezdy máme skladem.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*