Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Uložení vaničky icast round z liteho mramoru

06.04.2014 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout ESEN z kategorie : Sprchové kouty
Starou akryl,vaničku máme asi 20 cm nad podlahou,při montáží vaničky s lit.mramoru musím ji dat na nožky nebo stačí podezdít,popř. zafoukat pěnou.Jakou doporučujete montáž,aby byla vanička dostatečně zabudovana a nepraskla,jako stavající akrylová.
Andrej osvald

Mramorová vanička má nastavitelné nožky pouze 8-10cm , pokud ji potřebujete dát výš, budete muset podezdít , obecně platí, čím více tím lépe. Musíte naměřit tvárnice, na které nanesete lepidlo a do něj vaničku usadíte. Montážní pěnu přílliš nedoporučujeme - časem ztácí na objemu. Nejvhodnějším usazením vaničky pro dlouhou životnost , je přímo na podlahu do lepidla - tedy pokud Vám stavební podmínky umožní umístit sifon pod úroveň podlahy cca 10cm.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*