Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanička

25.02.2016 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout AVILES v setu s vaničkou z kategorie : Sprchové kouty
Jakým způsobem se vanička u sprchového koutu Aviles kotví k podlaze, případně stěnám? Případně lze dodat samotný kout s jinou vaničkou?
Pavel Nedvěd

Vážený zákazníku, vanička je samonosná na nastavitelných nožkách, podívejte se prosím zde do montážního návodu  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_317.pdf  . Po ustavení se styčné plochy u zdi zasilikonují, též lze použít montážní sadu z naší nabídky https://outlet.roltechnik.cz/montazni-sada-k-vanickam .

Objednat tento model lze bohužel pouze v setu s vaničkou (kterou nemusíte použít) . Jinou vaničku můžete použít , musí mít však rádius 550mm.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*