Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanička iRound

11.02.2015 Dotaz na produkt : Samonosná sprchová vanička iROUND z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den. V nákresu vaničky jsou uvedeny rozměry zřejmě pro obě velikosti: 900 mm a v závorce pro 800 mm. Pouze rozměr od středu sifonu ke kraji je uveden jeden a to 230 mm. Domnívám se, že je to pro 900 mm. Potřebuji znát rozměr pro vaničku 800 mm. Chci si u vás objednat sprch.kout i s vaničkou. A pokud si objednám i montáž, odpad si patrně musíme nachystat sami.
Sedláková Ilona

Vážený zákazníku, střed sifonu u vaničky iROUND 800x800mm  je 230x170mm , zde je montážní návod , který napoví jak má být odpad vody připraven   https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_143.pdf . 

Stavební a instalaterské práce musí být hotové před samotnou instalací výrobku. Zde je cenník montážních prací  https://outlet.roltechnik.cz/sazebnik-servisnich-praci .  
 S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*