Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanička k zástěně sprchového koutu 80x90 cm

05.07.2015
Dobrý den, líbí se nám rozměr 80x90 cm, našli jsme u vás tento rozměr zástěny s rohovými posuvnými dveřmi. Rádí bychom věděli, jakou můžeme koupit vhodnou vaničku z litého mramoru. Prosím, můžete nám doporučit nějaké typy, resp. výrobce?
Jaroslav Novák

Vážený zákazníku, je nám líto , ale v tomto rozměru vaničky z litého mramoru nemáme v nabídce.

K Vámi vybranému sp. koutu můžeme nabídnout vaničku akrylátovou 80x90 FLAT KVADRO http://www.roltechnik.cz/flat-kvadro_obdelnik . Na životnost vaničky má větší vliv způsob usazení nežli použitý materiál.

Žádného výrobce / prodejce nemůžeme doporučit jelikož nám kvalita cizích výrobků není známa. Zkusit můžete najít na www.zbozi.cz  vyhledáním "80x90 litý mramor".
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*