Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanička ke sprchovému koutu

05.05.2015 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, která vanička se hodí ke sprchovému koutu 800x800 HGR2 - s motivem lístků. Chceme vyšší vaničku, ne tu úplně nízkou. Líbí se nám Samonosná sprchová vanička PRK-P? Dočetla jsem se ale, že se k ní hodí jiný typ zástěny. Máte nějakou alternativu, která by se k vybranému typu HGR2?
Monika

Vážený zákazníku, ke sp. koutu HGR2 nelze vanička PRK-P  použít jelikož je celorádiusová (jiný půdorys - viz. technický nákres) https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-prkp#lightbox  .

Hlubší vanička, s rádiusem 550 která lze použít je polohluboká vanička  https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  je však nutno počítat s celkovou výškou po instalaci 219cm.

Nebo samonosná vanička  http://www.roltechnik.cz/hawaii-p , nebo vanička k podezdění  http://www.roltechnik.cz/hawaii . 

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*