Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanička mramorová

08.01.2019 Dotaz na produkt : Sprchová vanička iCAST ROUND z litého mramoru z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den,prosím o info ohledně mram.vaničky 90/90 ICAST ROUND KOD-8000220 za 3882,-Kč potřebuji střed.odpad,nožičky,a přední panel prosím o cenovou kalkulaci předem děkuji.S pozdravem Jiří Matějka.
Jiří Matějka

Vážený zákazníku, nožičky jsou součástí vaničky .

Umístění sifonu je pouze v pravé části vaničky, sifon dle Vašeho výběru je potřeba s průměrem 90mm  https://outlet.roltechnik.cz/vanickovy-sifon-kov-lux  nebo https://outlet.roltechnik.cz/vanickovy-sifon-snizeny-chrom-plast  .

Panel k této vaničce lze objednat pod kódem 8010067   https://www.roltechnik.cz/tahiti-m  (není v nabídce ooutletu, proto můžete uvést tento kód do poznámky v objednávce vaničky z outletu) .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*