Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchová vanička pro kout AR22 s bočním vývodem

16.05.2014 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout AR2 z kategorie : Sprchové kouty
potřebuji vaničku dostatečné výšky, aby bylo možné použít \"boční\" vývod odpadu. Prosím o doporučení vhodné vaničky pro kout AR22.
Jan Sajdl

Vážený zákazníku, bohužel nevíme jak vysoko máte odpad.

Lze použít vanička iROUND https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-iround výška je 12,5cm .Výška vývodu odpadu cca 2,5cm , možná Vám napoví montážní návod  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_143.pdf  - u této vaničky by ve Vašem případě bylo nutné vyříznout otvor v bočním lemu vaničky pro protažení odpadu.

Další možností je použít vaničku iLOW ROUND https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round , kterou podezdíte tak vysoko jak budete potřebovat , otvor pro sifon je u této vaničky v pravoúhlém rohu.

V obou případech , ale platí, že vývod musí mít sklon pro rychlé odtékání vody.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*