Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanicka pro sprchový kout LR2

Doporučte prosim vaničku pro tento kout- nutná samonosná cca 17,5 cm vysoka , kvůli výšce odpadu.
Tomáš kafka

Zde je odkaz na samonosnou vaničku HAWAII-P - výška 17cm http://www.roltechnik.cz/cz/vanicky/roltechnik/hawaii-p-82.html můžete objednat u některého z našich obchodních partnerů.

Nebo, pokud by jste chtěl zaslat současně s objednávkou LR2 z našeho outletu - uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky v objednávce - prodejní cena vaničky HAWAII-P je uvedena v odkaze výše.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*