Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanicka zastena

16.10.2015 Dotaz na produkt : Sprchová vanička litý mramor iCAST RECTAN z kategorie : Sprchové vaničky
Dobry den, schanim vanicku o rozmerech 80x100 cm. A zastenu vhodnou k ni. Vase vanicka z liteho mramoru iCAST RECTAN me zaujala, i cenove, ale jiz si nejsem jista pri objednavce vhodne sprchove zasteny. Take se chci zeptat jak dlouho trva dodani a kolik stoji.
Nikola Zinkeova

Vážený zákazníku, k této vaničce můžete objednat např.  https://outlet.roltechnik.cz/ctvercovy-sprchovy-kout-ms2lms2p-s-dvoudilnymi-posuvnymi-dvermi  nebo  https://outlet.roltechnik.cz/jednokridle-sprchove-dvere-mdo1mb-v-kombinaci-s-pevnou-stenou   nebo  https://outlet.roltechnik.cz/jednokridle-sprchove-dvere-vkombinaci-spevnou-stenou-dco1db  nebo  https://outlet.roltechnik.cz/ctvercovy-sprchovy-kout-dco1 . Uvedené kouty vyrábíme po jednom kuse ne sklad , doprava je po celé ČR 300,-kč , při objednávce nad 10 tisíc je zdarma.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*